Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 8/1, Çukurambar/Çankaya

Hakkımızda

Kliniğimize başvuran hastaların tedavi ihtiyaçlarını anlamak, belirlemek, tam ve doğru bilgilendirme ile hastaya uygun tedavi seçeneklerini sunmak, tedavi sürecini hastanın mutlu şekilde tamamlamasını sağlayabilmek için azami çaba sarf etmek ve korkulara son veren diş hekimi koltuğu yaratmak amaçlarımız arasındadır.

Belirlediğimiz bu misyonumuzu gerçekleştirebilmek için güncel eğitimlere katılmak, diş hekimliği alanında uygulanabilir son teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uzun dönem başarısı ispatlanmış metotları kliniğimizde uygulamak temel hedef aldığımız noktalardır.

Dr. Dt. Tunç Büyüktopcu

1978 yılında Ankara’ da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Özel Büyük Kolej okullarında tamamladım. 1995 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne gi. 2002 yılında Gazi Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora programına başladım. 2008 yılında doktora çalışmasını tamamlayıp, 2009’ da yedek subay olarak İzmir Asker Hastanesinde uzman doktorluk görevini yürüttüm. 2001 yılından bugüne özel sektörde klinik çalışmalarımı devam ettirmekteyim. Alindent Ağız Diş Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ nin ortak kurucusuyum. Ortak sahibi olduğumuz Çukurambar’ daki Özel Alindent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Uzm. Dr. Dt. Tunç Büyüktopcu olarak hizmet vermekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Dr. Dt. Ali Anıl Güven

1979 yılında Samsun’ da doğdum. İlkokulu Samsun Atatürk İlkokulu’nda,  orta ve lise öğrenimlerimi Samsun Anadolu Lisesi’nde okudum. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne gitmeye hak kazandım. 2003 yılında Ankara Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi Anabilim Dalı’nda doktora programına başladım. 2008 yılında doktora çalışmasını tamamladım. 2004 yılından bugüne özel sektörde klinik çalışmalarımı devam ettirmekteyim. 2019 yılında Alindent Ağız Diş Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ nin ortak kurucusuyum. Ortak sahibi olduğumuz Çukurambar’ daki Özel Alindent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Uzm. Dr. Dt. Ali Anıl GÜVEN olarak hizmet vermekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.